Gamedile.pl

#
Opis gry
Call of Duty 4: Modern Warfare to kolejna odsłona popularnej serii gier z gatunku FPS, kojarzonych głównie z II Wojną Światową, o której traktowały poprzednie jej edycje. Modern Warfare zrywa jednak z tradycją poprzedniczek i przenosi nas w sam środek konfliktu zbrojnego z przełomu XX i XXI wieku.

Gra pozwala nam, jak to było również i poprzednio, wcielić się w postać żołnierza biorącego udział w konflikcie. W trakcie całej rozgrywki będziemy w stanie wziąć udział w wielu najróżniejszych misjach. Wykorzystamy przy nich pokaźny arsenał broni, do których w tej części dołączyło ponad 70 nowych - wszystkie oczywiście mają swoje autentyczne odpowiedniki w rzeczywistości, wliczając w to najróżniejsze strzelby snajperskie oraz pistolet maszynowy M-249 SAW. Ponadto w grze nie zabrakło rozmaitych gadżetów, jak noktowizor czy specjalny maskujący garnitur.

Call of Duty 4: Modern Warfare oferuje bogatą, szczegółową oprawę graficzną i dźwiękową. Znakomitym efektom specjalnym towarzyszy tutaj niesamowita gra świateł, która wznosi grafikę na nowogeneracyjne wyżyny. Także dopracowane tekstury wpływają na jakość otrzymywanego obrazu, który wygląda jak wycięty z fotografii.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 05 lutego 2008.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, rywalizacja, single player, split screen
2-18 graczy, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
 • #

  Znamy datę premiery samodzielnego Call of Duty: Modern Warfa...

  26 czerwca 2017
  W sieci już od dawna pojawiały się pogłoski na temat samodzielnego wydania odnowionej wersji strzelanki Call of Duty: Modern Warfare. Wcześniej tytuł ten był dostępny wyłącznie w zestawie z Call of Duty:...
 • #

  Znamy wymagania sprzętowe Call of Duty: Modern Warfare

  31 października 2016
  W oryginalne Call of Duty 4: Modern Warfare wydane w 2007 roku pograć mogliśmy nawet na Viście, mając niespełna 1 GB RAMu oraz uskładane 8 GB pamięci na dysku. Wersja remastered to już jednak inna bajka i choć...

Gry podobne do Call of Duty 4: Modern Warfare

Gra

Call of Duty 4: Modern Warfare

Wydania gry

planowane
# 2007 NDSWii
# 2007 PC360PS3
# 2007 PCNDS360PS3Wii

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
360
PS3
NDS
Wii