Captain Morgane and the Golden Turtle - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Druga odsłona kolorowej gry przygodowej o nazwie So Blonde. Również i tym razem mamy do czynienia z klasyczną przygodówką typu point and click z dwuwymiarową grafiką, licznymi zagadkami i całą masą dialogów, czyli tego, co najbardziej lubią fani gatunku. Gra wydana zarówno na komputery osobiste, jak i konsole firm Nintendo i Sony.

W grze mamy okazję wcielić się w postać tytułowej kapitan Morgane, z którą niektórzy gracze spotkali się w pierwszej odsłonie produkcji. Kobieta wyrusza na nie lada wyprawę, mającą na celu odnalezienie skarbów. W tym właśnie celu przemierza aż pięć różnych wysp, po drodze odwiedzając przeszło 50 lokacji i rozmawiając z czterdziestoma unikalnymi postaciami. Każda z nich ma coś do powiedzenia i z pewnością przyjemnością jest wysłuchiwanie historii, którą ma do powiedzenia. Gra - jak zapewniają autorzy - zapewnia przeszło dwanaście godzin nieustającej zabawy.

Captain Morgane and the Golden Turtle w pełni wykorzystuje kontrolery charakterystyczne dla poszczególnych platform sprzętowych. Oznacza to, iż wykorzystamy tutaj Stylusa, PlayStation Move czy kontrolery znane z Nintendo Wii. Oprawa graficzna produkcji jest niezwykle kolorowa i starannie wykonana. W produkcji zostało wprowadzone sześć nowych minigier i całe mnóstwo łamigłówek, których nie zobaczyliśmy w pierwszej odsłonie przygód pięknej pani kapitan.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 14 października 2011.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Captain Morgane and the Golden Turtle

  • Platformy: PCNDSPS3Wii
  • Gatunek: Przygodowa» Point & Click
  • Producenci: Wizarbox (główny)
  • Wydawcy: # Cenega# Reef Entertainment
  • Tematy Piracka
  • Wsparcie dla: PlayStation Move
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 16 marca 2012 NDSWii
# 30 marca 2012 PS3
# 28 czerwca 2012 PC