Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako Project Copernicus.
Opis gry
Copernicus to stworzona przez utytułowane studio 38 Studios (które stworzyło między innymi świetnie przyjętą przez graczy produkcję Kingdoms of Amalur: Reckoning) gra, której akcja przenosi nas do tego samego świata (o nazwie Amalur), co przed sekundą wspomniana inna produkcja tej firmy.

Stworzona wyłącznie do rozgrywki w sieci gra zgrabnie prezentuje historię epickiego konfliktu i heroicznych indywidualnych wypraw w poszukiwaniu wiedzy, przygody i potęgi. Gracz tworzy swoją własną postać, by przemierzać ogromny fantastyczny świat, walczyć z napotykanymi tam istotami i wykonywać kolejne zlecenia: indywidualnie lub razem ze swoimi przyjaciółmi. Tutaj każda decyzja ma swoje konsekwencje i wpływa świat gry - warto więc pomyśleć dwa razy, niż zrobi się tutaj cokolwiek.

Cała warstwa techniczna produkcji została opracowana w oparciu o ten sam (choć zmodyfikowany) silnik, co Kingdoms of Amalur. Oznacza to, iż mamy tu do czynienia z bardzo ładną, kolorową grafiką, która w znakomity sposób obrazuje klimat całej produkcji.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 24 maja 2012.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

Copernicus

  • Platformy: PC
  • Gatunek: MMO
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla:

Wydania gry

już wydane
# 13 grudnia 1901 PC