Gamedile.pl

#
Opis gry
Crash Bandicoot 3: Warped to wyprodukowana przez firmę Naughty Dog kontynuacja niezwykle popularnej i znanej na całym świecie serii gier zręcznościowo-platformowych. Po raz kolejny mamy tu okazję wcielić się w postać liska, tytułowego Crasha, by przemierzać niesamowicie duży i kolorowy świat, po drodze pokonując wrogów i zbierając tysiące kolorowych kryształków.

Gra przeprowadza nas w sumie przez pięć głównych rozdziałów - każdy z nich cechuje się innymi charakterystykami i jest odzwierciedleniem któregoś z okresów historii. Na końcu każdego etapu mamy okazję spotkać się z tak zwanym bossem, czyli silniejszym wrogiem, którego pokonanie jest możliwe tylko przy połączeniu niesamowitego sprytu z rozwagą i trzeźwością umysłu. Na czym polega rozgrywka w grze? Jak to w produkcjach platformowych bywa, przemierzamy zazwyczaj liniowe poziomy, skacząc na kolejne platformy i pokonując napotykanych po drodze przeciwników. Autorzy zadbali ponadto o wprowadzenie ciekawych poziomów, które wprowadzają nieco urozmaicenia. Zdarza się tutaj bowiem, iż zasiądziemy za sterami motorówki czy samolotu lub niektóre poziomy przemierzymy na grzbiecie tygrysa.

W sumie w grze przyjdzie nam odwiedzić aż trzydzieści kolorowych poziomów. Należy do tego jednak doliczyć plansze bonusowe, które odblokowują się wraz ze zdobywaniem określonej liczby kryształków na wszystkich poziomach.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 29 lutego 2012.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

Crash Bandicoot 3: Warped

  • Platformy: PSX
  • Gatunek: Platformówka
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla:

Wydania gry

planowane
# 1998 PSX
# 1998 PSX