Dauntless - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Dauntless

PCPS4XOSwitch
Opis gry
Dauntless to bardzo dynamiczna, osadzona w świecie fantasy gra MMO stworzona przez studio Phoenix Labs, dla którego jest to debiut na arenie gier wideo. Mimo tego faktu, w firmie tej pracują weterani branży, którzy swoje doświadczenia zdobywali w takich korporacjach, jak BioWare czy Riot Games. O grze po raz pierwszy usłyszeliśmy w czasie ceremonii rozdania 2016 Game Awards. Produkcja obecnie zmierza wyłącznie na komputery osobiste.

Tytuł będzie wykorzystywał model free to play, z wbudowanymi mikropłatnościami.

Fabuła gryDauntless przenosi nas do tytułowego świata fantasy, który został zrujnowany przez prawdziwy kataklizm - ten spowodował rozszczepienie kontynentu na wiele pomniejszych wysp. Nikczemnie istoty zwane Behemotami zaczęły pustoszyć wszystkie wyspy, stwarzając śmiertelne zagrożenie dla wszystkich ludzi zamieszkujących je - ich zadanie jest proste. Chcą zniszczyć to, co zostało ze świata. Na szczęście ten nie pozostaje bezbronny. Do walki z siejącymi postrach bestiami staje grupa ludzi zwana Slayersami. W pięknym, acz bardzo zdradliwym środowisku będzie ona musiała pozbyć się zła i zaprowadzić pokój w krainie.

Mechanika rozgrywkiGra stawia przede wszystkim na rozgrywkę kooperacyjną, zachęcając użytkowników do wspólnego radzenia sobie z Behemotami. Możemy zatem wyruszyć na samotną walkę z nieprzyjaciółmi, albo też dołączyć do grupy składającej się maksymalnie z czterech osób, by poradzić sobie z zagrożeniem. Autorzy zapewniają, że każdy z pojedynków jest tutaj unikalny, a same potwory cechują się różnym zachowaniem, a także atrybutami specjalnymi.

Dauntless zawiera bardzo dużo elementów znanych z gier RPG. Po każdej stoczonej walce wygrywamy rozmaite nagrody, które pozwalają nam rozwijać nasz arsenał broni i uzbrojenia w bardzo rozbudowanym systemie craftingu.

Warstwa technicznaDauntless to cechująca się ogromną różnorodnością gra, której trójwymiarowa i pełna szczegółów oprawa graficzna zdecydowanie przykuwa oko. Gracze przemierzają rozległe wyspy, podziwiając zróżnicowaną faunę i florę, w akompaniamencie dynamicznej oprawy dźwiękowej.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 02 grudnia 2016.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak trybu lokalnego
2+ graczy, kooperacja, MMO
Najświeższe informacje

Gry podobne do Dauntless

Gra

Dauntless

  • Platformy: PCPS4XOSwitch
  • Gatunek: MMO» RPG
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Tematy Fantasy
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
24 maja 2018 PC
21 maja 2019 PS4XO
planowane
2019 Switch