Gamedile.pl

#
Znana także jako Deca Sports Freedom.
Opis gry
Sports Island Freedom (poza Europą znana przede wszystkim pod nazwą Deca Sports Freedom) to skierowana do posiadaczy konsoli Xbox 360 z sensorem ruchu Kinect gra sportowa wyprodukowana przez firmę Hudson. jest kontynuacją serii do tego momentu dostępnej na łamach konsol Nintendo Wii i DS. Wraz z przeniesieniem cyklu na nową platformę sprzętową autorzy przygotowali mnóstwo nowości i niewidzianych w nim wcześniej funkcjonalności.

Mechanika rozgrywkiSports Island Freedom jest zestawem gier sportowym zawierającym w sobie aż dziesięć różnych dyscyplin, wśród których znalazło się miejsce na tenis, boks, łucznictwo, siatkówkę plażową, narciarstwo, snowboard, zbijak, kendo i łyżwiarstwo figurowe. Każda z konkurencji zmusza nas do skorzystania z nieco innych umiejętności, a niejednokrotnie do wytężenia naszego ciała. Produkcja wspiera rozpoznawanie zarówno gestów, jak i komend głosowych. Sprawia to, że w rozgrywkę angażujemy całe nasze ciało.

Tytuł daje również możliwość gry w paintball, co sprawia, że jest ona pierwszym tytułem na Kinecta, który umożliwia strzelanie (pierwszo- lub trzecioosobowe). Bawić możemy się nie tylko w pojedynkę, ale i w towarzystwie innych osób - zarówno w sieci, jak i przy jednym ekranie (w niektórych dyscyplinach dzieli się on na kilka części, w innych - jest wspólny dla wszystkich uczestników zabawy).
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 17 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, kooperacja, single player, split screen, wspólny ekran
2-4 graczy, multiplayer
Gra

Deca Sports Freedom

  • Platformy: 360
  • Inne nazwy: Polska Sports Island Freedom
  • Gatunek: Sportowa
  • Producenci: Hudson Soft (główny)
  • Wydawcy: Hudson Soft
  • Wsparcie dla: Kinect

Wydania gry

już wydane
# 16 listopada 2010 360
# 16 listopada 2010 360

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360