Devil's Hunt - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Devil's Hunt

PCPS4XO
Opis gry
Devil's Hunt to trzecioosobowa gra akcji oparta na fabule książki „Równowaga” autorstwa Pawła Leśniaka. Pisarz oraz były piłkarz, m.in. Kolejarza Stróże czy Sandecji Nowy Sącz, postanowił założyć w Warszawie studio Layopi Games, którego pierwszym wyzwaniem było stworzenie adaptacji jego powieści.

Tytuł został stworzony z myślą o PC, PS4 oraz Xbox One, a napędzany jest przez Unreal Engine 4.

Fabuła gryDesmond Pearce to 26-letni Amerykanin, który postanawia popełnić samobójstwo. Wbrew pozorom jest to jednak dopiero początek jego historii, gdyż wkrótce po tym staje przed obliczem Lucyfera. Ten ma dla niego propozycję, Desmond może uniknąć wiecznych tortur w piekle, jeśli zdecyduje się zostać jego egzekutorem i będzie zbierał dla niego dusze. Bohater przystaje na to, choć nie wie jeszcze, że ta decyzja rzuci go w środek walki między demonami i aniołami.

Mechanika rozgrywkiDevil's Hunt to pozycja skupiona na walce oraz rozwiązywaniu zagadek środowiskowych. W grze ścieramy się z demonicznymi zastępami i przebijamy się przez nie dzięki widowiskowym seriom ataków.

Co ciekawe, występuje tu również rozwój bohatera. Desmond posiada dwie grupy zdolności - jedna związana jest z jego ludzkim pochodzeniem, druga z demonicznymi mocami. W każdym momencie mamy możliwość ponownego rozłożenia na nie punktów, dzięki czemu Pearce radzi sobie z każdym napotkanym na drodze problemem.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 01 czerwca 2019.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
Gra

Devil's Hunt

  • Platformy: PCPS4XO
  • Gatunek: Gra akcji
  • Producenci: Layopi Games (główny)
  • Wydawcy: 1C Entertainment
  • Tematy Fantasy
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
17 września 2019 PC
planowane
2020 PS4XO