Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Double Kick Heroes jest zręcznościową grą akcji, mieszkanką shoot'em'up oraz gatunku rytmicznego. Produkcja powstała z inicjatywy francuskiego studia Headbang Club z myślą o komputerach osobistych, w kwietniu 2018 roku trafiła na rynek w ramach wczesnego dostępu. Double Kick Heroes zostało zainspirowane twórczością reżyserów i producentów Roberta Rodrigueza oraz Quentina Tarantino, pisarza Stephena Kinga oraz zespołu Tenacious D.

Unikatowy soundtrack wypełniony metalowymi utworami przygotował Frédéric „Elmobo” Motta, kompozytor z 25 - letnim doświadczeniem w branży muzycznej. Jego praca trafiła na Spotify, Apple Music i Deezer.

Fabuła gryAkcja pozycji toczy się w postapokaliptycznym świecie pełnym nieumarłych, potworów i bandytów. W realiach tych doskonale odnajduje się szalona grupa muzyczna grająca METAL. Ekipa złożona z Lincoln, Snake'a, Dereka, Randie oraz Jamesa odbywa nietypową podróż swoim Gundillackiem, podczas której nie tylko nieustannie koncertuje, lecz również stale walczy z hordami przeciwników. Każdy z nich ma własną historię i skrywa swoje tajemnice - łączy ich jednak bezgraniczna miłość do muzyki.

Mechanika rozgrywkiDouble Kick Heroes to dwuwymiarowa gra o pikselowej grafice, która w głównej mierze polega na uciekaniu przed przeciwnikami wozem i strzelaniu do nich z różnego rodzaju broni. Naszym zadaniem jest prawidłowe klikanie klawiszy klawiatury lub pada wyświetlanych na ekranie. Im lepiej radzimy sobie z odgrywaniem utworów, tym gorzej wygląda sytuacja ścigających nas wrogów. Między etapami trafiamy na mapę świata oraz do bezpiecznych miejscówek.

Soundtrack gry złożony jest z 30 utworów, nie został jednak do nich ograniczony. Twórcy udostępnili nam możliwość zaimportowania do zabawy także własnych kawałków, a nawet udostępnienia ich znajomym. Prowadzi to do powstania zupełnie odmiennych etapów.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 11 kwietnia 2018.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
 • #

  Double Kick Heroes trafiło dzisiaj do Early Access

  11 kwietnia 2018
  Double Kick Heroes to nowy rytmiczny shoot'em'up utrzymany w pixelowym stylu, który właśnie zadebiutował na Steamie we Wczesnym Dostępie oraz na GOG.COM w kategorii W produkcji. Tytuł nabyć obecnie można za...
Gra

Double Kick Heroes

 • Platformy: PC
 • Gatunek: Gra akcji» Shoot'em up» Zręcznościowa
 • Producenci: Headbang Club
 • Wydawcy: Headbang Club
 • Tematy Humorystyczna, Zombie
 • Wsparcie dla: Gamepad (PC)
 • Perspektywa: Z boku
 • Prezentacja: 2D

Wydania gry

już wydane
# 11 kwietnia 2018 PC

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC