Dragon Age II - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Dragon Age II

PC360PS3
Opis gry
Dragon Age II to druga odsłona popularnej gry cRPG z równie znanego studia BioWare. Po raz kolejny gracz ma możliwość przeniesienia się do niesamowitego tajemniczego świata fantasy, nękanego przez różnorakie problemy. Wcieli się w postać Hawke - uchodźcy, na barkach którego spoczywa honor tworzenia historii zamieszkiwanego przez niego świata. Cała gra prezentuje dziesięć lat z życia owego mężczyzny, ukazując jego drogę od ubóstwa i nędzy ku bogactwu i sławie.

Jeżeli chodzi o zmiany, jakich w Dragon Age II dokonali autorzy, to przede wszystkim należy wspomnieć o modernizacji systemu walki. Przede wszystkim zmiany dotknęły przyznawania punktów zdolności - od teraz nie tylko zwiększają liczbę talentów, ale przede wszystkim rozwijają te umiejętności, które najbardziej podobają się graczowi (i które on wybierze). Daje to przeolbrzymie możliwości i sprawia, iż gracz może kształtować się tylko w tym, co lubi, ulepszając potęgę wybranych zaklęć. Postarano się również o to, aby gracz zawsze znajdował się w centrum walki - nie ma teraz znaczenia jego klasa, zawsze uwaga gracza musi być skupiona właśnie na bohaterze przez niego kierowanym.

Warto powiedzieć o zmianie w systemie prowadzenia rozmów - od teraz bowiem gracz nie ma możliwości wyboru jednej z kilku sekwencji. Teraz wszystko zależy od nastawienia głównego bohatera - klikając w odpowiednie ikonki może udzielić odpowiedzi zgodnej z tym, co tak naprawdę czuje.

Podobnie, jak poprzednia odsłona gry, Dragon Age II jest przyodziane w naprawdę imponującą oprawę graficzną, tym razem bardziej fantastyczną i ubarwioną, niż realistyczną.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 20 marca 2011.
Xbox 360
Dolby Digitalpobieranie zawartości gry • HDTV 720p/1080i/1080p • 6,5 MB na zapis gry
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p • 3273 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
Gra

Dragon Age II

Wydania gry

już wydane
# 08 marca 2011 PC360PS3
# 11 marca 2011 PC360PS3