Dragon Age: Inkwizycja - Dragon Age: Inquisition (Dragon Age 3: Inquisition) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Dragon Age: Inkwizycja

PC360PS3PS4XO
Znana także jako Dragon Age: InquisitionDragon Age 3: Inquisition.
Opis gry
Dragon Age III: Inquisition to trzecia z kolei odsłona niezwykle popularnej serii gier RPG, tworzonej od lat przez firmę BioWare (będącą częścią Electronic Arts). Zapowiedziana została we wrześniu przez producenta wykonawczego, Marka Darraha. Wtedy też uzyskaliśmy informację, że pracę nad nią trwają już od 2010 roku.

Charakterystyka gryAkcja produkcji po raz kolejny przenosi nas na planetę Thedas i jest osadzona w czasie po wydarzeniach zaprezentowanych w Dragon Age II. Wcielamy się w postać niepowiązaną w żaden sposób z poprzednimi odsłonami serii, aczkolwiek w czasie naszej wędrówki po raz kolejny spotkamy masę postaci, które można z nimi skojarzyć.

Dużo informacji na temat gry zostało ujawnione w trakcie Comic & Entertainment Expo 2012 w Edmonton, kiedy to autorzy gry poinformowali między innymi, że zwiększona zostanie możliwość dopasowywania postaci do własnych potrzeb (w tym jej umiejętności i ekwipunku) - wyłączną restrykcją będzie rasa bohatera, który musi być człowiekiem. Jedna (ale nie jedyna) lokacja, którą odwiedzimy w grze będzie dwa razy większa od wszystkich zawartych w poprzedniej odsłonie serii. Świadczy to wyłącznie o rozmachu, na jaki pozwolili sobie autorzy.

Dodatkowo gracz ma tutaj bardzo znaczący wpływ na rozwój fabuły - mimo, że główna jej linia zostanie wytyczona, będzie w stanie nieco ją zmienić i przestawić na odpowiednie sobie tory.

Oprawa graficznaProdukcja została stworzona w oparciu na silniku Frostbite 2 autorstwa EA DICE. Gwarantuje on nie tylko płynne animacje postaci, ładne ich modele, ale również wspaniałe, bogate w szczegóły środowisko, a przy okazji niewygórowane wymagania sprzętowe.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 22 października 2012.
Xbox 360
Dolby Digitalpobieranie zawartości gryrankingiwymagany dysk twardy • HDTV 720p/1080i/1080p • 5 MB na zapis gry

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
1-4 graczy, kooperacja, multiplayer
Najświeższe informacje
Gra

Dragon Age: Inquisition

  • Platformy: PC360PS3PS4XO
  • Inne nazwy: Polska Dragon Age: Inkwizycja
  • Gatunek: Fabularna» cRPG» Strategiczna
  • Producenci: BioWare (główny)
  • Wydawcy: # Electronic Arts# Electronic Arts Polska
  • Perspektywa: Widok izometryczny
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 09 października 2014 360XO
# 18 listopada 2014 PC360PS3PS4XO
# 21 listopada 2014 PCPS3PS4

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
360
XO
PS3
PS4