Gamedile.pl

#

DuckTales Remastered

PC360PS3Wii U
Znana także jako Duck Tales: Remastered.
Opis gry
DuckTales Remastered to remake klasycznej dwuwymiarowej platformówki, która swoją premierę miała na konsoli NES w 1989 roku. Jej stworzenia podjęło się studio WayForward. Po raz pierwszy gra została zapowiedziana w trakcie imprezy PAX East 2013. Wtedy też potwierdzono, że oryginalna obsada stojąca za dubbingiem pozostanie niezmieniona, a polepszeniu doczeka się większość elementów znanych z oryginału.

Przede wszystkim wspomnianego polepszeniu doczekała się oprawa graficzna, która teraz została wykonana w 2.5D. Oferuje zatem trójwymiarowe tła, po których poruszają się wykonane w dwóch wymiarach postaci. Jeżeli z kolei chodzi o oprawę graficzną, 8-bitowe melodie zostały ponownie opracowane przez Jake'a Kaufmana, by brzmiały nowocześnie.

W DuckTales Remastered mamy szansę odwiedzić wszystkie z poziomów występujących w oryginalnej wersji gry. Dodatkowo autorzy zdecydowali się jednak na wprowadzenie kilku zupełnie nowych, niewidzianych wcześniej poziomów. Dodatkowo warto wspomnieć o ponownym opracowaniu samouczka i zwiększeniu siły bossów, którzy od teraz posiadają zupełnie nowe posunięcia.

Gra zostanie wydana tego lata drogą cyfrową tego lata.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 10 czerwca 2013.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
 • #

  Premiera gry DuckTales: Remastered już w sierpniu

  12 lipca 2013
  Jak poinformowała firma Capcom w swojej oficjalnej informacji prasowej, już w sierpniu bieżącego roku fani Kaczych Opowieści mogą szykować się do zabawy. Wtedy bowiem ukaże się DuckTales: Remastered -...
Gra

DuckTales Remastered

 • Platformy: PC360PS3Wii U
 • Gatunek: Zręcznościowa» Platformówka
 • Producenci: WayForward Technologies (główny)
 • Wydawcy: Capcom
 • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna
 • Perspektywa: Z boku
 • Prezentacja: 2D

Wydania gry

już wydane
# 13 sierpnia 2013 PCPS3Wii U
# 15 sierpnia 2013 PS3
# 11 września 2013 360