Evil Twin: Cyprien's Chronicles - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Evil Twin to stworzona przez studio In Utero intrygująca gra akcji, w której głównym bohaterem jest Cyprien - chłopiec, który ma ciężkie dzieciństwo, gdyż został osierocony przez obojga rodziców. Dziwny zbieg okoliczności i ingerencja tajemniczych sił sprawiły, iż chłopak przeniósł się do świata snu. Został tam przeniesiony, gdyż owej krainie grozi wielkie niebezpieczeństwo. To właśnie zadaniem Cypriena będzie odnalezienie źródła rzeczonego zagrożenia i zlikwidowanie go.

Tak oto przemierzamy rozległą i niezwykle intrygującą krainę, rozmawiając z napotykanymi po drodze postaciami i pokonując rozmaitych przeciwników, rodem z najstraszniejszych koszmarów. Kraina snu ma to do siebie, że tutaj nic nie jest realne - zgodnie z tą zasadą z pozoru bezbronny chłopiec przyjmuje podczas walki specjalne moce, które pozwalają mu anihilować jego przeciwników.

Gra została wykonana w specyficznym mrocznym klimacie. Oprócz trybu rozgrywki dla pojedynczego gracza istnieje moduł zabawy wieloosobowej, dla dwóch osób poprzez LAN.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 08 września 2006.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Evil Twin: Cyprien's Chronicles

Wydania gry

już wydane
# 17 października 2001 PC
# 20 grudnia 2001 PC

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
PS2
DC