FIFA 07 (FIFA Football 07, FIFA Soccer 07) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

FIFA 07

PCPS2PSPNDSXBX360GCN
Znana także jako FIFA Football 07, FIFA Soccer 07.
Opis gry

Informacje ogólneFIFA 07 to kontynuacja popularnej serii symulatorów, która obok Pro Evolution Soccer stanowi serię najlepszych gier sportowych traktujących o piłce nożnej. Dzieło stworzyło studio EA Canada, wydane zostało pod szyldem Electronic Arts. To ostatnia część serii, która trafiła na konsole GameCube, Xbox i Game Boy Advance, zarazem pierwsza przeznaczona na Xboksa 360. Oprócz wymienionych platform FIFA 07 pojawiła się też na PC, Nintendo DS, PlayStation Portable oraz PlayStation 2. Zawodnikiem występującym na każdej okładce był Ronaldinho.

Za oryginalny angielski komentarz odpowiedzialni są Clive Tyldesley i Andy Gray - polska edycja zawiera głos Włodzimierza Szaranowicza i Dariusza Szpakowskiego.

LicencjeW grze znajduje się 27 lig, wśród których znalazły się Premier League, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, jak również mniej popularne, czyli polska, węgierska czy czeska. Oprócz klubów piłkarskich dostępne się także drużyny narodowe.

GameplayFIFA 07 skupia się na odwzorowaniu prawdziwej boiskowej atmosfery. Gra pozwala wziąć udział w wielu rodzajach rozgrywek, w tym meczu towarzyskim, turniejach reprezentacji czy karierze. Dzięki ostatniemu z wymienionych trybów istnieje możliwość poprowadzenia dowolnego z dostępnych klubów przez kolejnych 15 lat. Jako menedżer mamy opcje nie tylko decydowania o transferach i ustalania składu, ale również wpływania na ceny biletów i umowy sponsorskie.
Opis gry napisał # Krzysztof „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 01 marca 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player
1-4 graczy, multiplayer
Gra

FIFA 07

Wydania gry

już wydane
# 29 września 2006 PCPS2PSPNDSXBXGCN
# 29 września 2006 PCPS2PSPNDSXBXGCN
# 27 października 2006 360
# 03 listopada 2006 360

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
PS2
PSP
XBX
360
GCN