FIFA 11 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

FIFA 11

PCPS2PSPNDS360PS3Wii
Opis gry
FIFA 11 to kontynuacja wydawanej od lat serii gier poruszających tematykę piłki nożnej. Zgodnie z tradycją nowa odsłona, oprócz świeżego pudełka z grą, oferuje szereg innowacji, mających uczynić wirtualny mecz jak najbardziej zbliżonym do tego znanego z życia codziennego.

W osiągnięciu rzeczonego celu ma pomóc nowy system 360° dryblowania, dający graczom możliwość precyzyjnego kontrolowania piłki. W połączeniu z nowoczesną technologią animacji postaci system ten umożliwia wprawionym graczom wykonywanie niesamowicie widowiskowych przejść między obrońcami przeciwnika. Oczywiście nie obyło się bez poprawy fizyki gry, która jest teraz mniej przewidywalna. Ulepszeniu uległa między innymi walka "bark w bark" pomiędzy piłkarzami.

W tej odsłonie gry jej autorzy, firma EA Sports, położyli szczególny nacisk na rozwój piłkarzy. Właśnie tak powstał system Personality Plus, który pozwala na odzwierciedlenie cech charakteru poszczególnych piłkarzy na boisku. Autorzy uwidocznili różnice między oddawaniem strzałów przez utalentowanego piłkarza, a zupełnego nowicjusza. Zaawansowany system ataku umożliwia bardziej efektywną ocenę wolnego miejsca i stwarza wiele nowych możliwości podań i rozpracowania przeciwnika. Warto wspomnieć, iż poprawie nie oparli się również bramkarze - ich refleks został w znacznym stopniu polepszony. Oceniają oni teraz bardziej realistycznie lot piłki, co często jest okazją na zdobycie bramki, na przykład po dość nietypowym i nieprzewidywalnym zagraniu.

Zmianie uległ również system obrony - od teraz obrońcy przyjmują na siebie dużą ilość zadań, grając o wiele bardziej inteligentnie między innymi przez krycie przeciwników oraz najbardziej podatnych na ataki stref murawy. Nowe opcje dla obrońców, takie jak przecinanie podań wszerz boiska czy wybijanie piłek głową z pewnością zapewnią mnóstwo świeżości w grze.

Podobnie, jak w poprzednich odsłonach, w grze tej możemy liczyć na dużą dawkę autentycznych piłkarzy i klubów. W sumie gra oferuje 30 oficjalnych lig sportowych, około 500 zespołów oraz ponad 15,000 graczy z całego świata. Wszyscy przybrani w prawdziwe nazwiska i wyglądający niemal tak samo, jak w rzeczywistości. Należy powiedzieć, iż gra oferuje również możliwość zabawy w sieci, z kilkoma osobami jednocześnie.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 20 września 2010.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1-7 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2-20 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

FIFA 11

Wydania gry

już wydane
# 28 września 2010 PCPS2PSP360PS3
# 01 października 2010 PCPS2PSP360PS3Wii
# 04 października 2010 Wii
# 08 października 2010 NDS
# 08 października 2010 NDS

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
360
PS2
PS3
NDS
PSP