FIFA 12 (FIFA Soccer 12) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

FIFA 12

MacPCPS2PSP360PS3Wii3DSiOSAND
Znana także jako FIFA Soccer 12.
Opis gry
FIFA 12 to kontynuacja znanej i lubianej serii gier sportowych poruszających tematykę piłkarską. Po raz kolejny stworzenia tytułu podjęło się studio Electronic Arts, co roku wydające kolejny tytuł serii.

Autorzy gry po raz kolejny postarali się o zakup licencji FIFA - to właśnie dzięki temu mamy okazję oglądać w grze prawdziwych zawodników, znanych z reprezentacji poszczególnych krajów czy z lig różnych narodowości. FIFA 12 oferuje wysokiej jakości oprawę graficzną, która pozwala na szybkie identyfikowanie piłkarzy wyłącznie po ich wyglądzie.

Nowa część popularnej serii, wydana w wersji multiplatformowej, oferuje mnóstwo nowości w stosunku do poprzedniej odsłony. Przede wszystkim został wprowadzony zupełnie nowy silnik, umożliwiający jeszcze bardziej precyzyjną i realistyczną detekcję kolizji. Impact Engine, bo o nim właśnie mowa, sprawia, iż wszelkie faule czy kontuzje wyglądają znakomicie, przy jednoczesnym zachowaniu znanej wszystkim graczom dynamiki gry.

Warto również wspomnieć o ulepszeniach związanych z dryblingiem - nowy model zakłada 360-stopniową kontrolę nad zawodnikiem. Warto również wspomnieć o niesamowitym module Personality Plus, który sprawia, iż piłkarze z ekranu komputera mają niemal identyczne mocne i słabe strony, jak ci znani fanom piłki nożnej z rzeczywistości.

Warto wspomnieć, iż gra oferuje ulepszony tryb rozgrywki wieloosobowej i całą masę zmian. Polaków powinna zainteresować notka, iż gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej (co jest już tradycją serii), a wśród dostępnych w niej lig widnieje również "nasza" Ekstraklasa.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 17 sierpnia 2011.
Xbox 360
Dolby Digitalwłasne ścieżki dźwiękowekomunikacja głosowapobieranie zawartości gryrankingi • HDTV 720p/1080i/1080p • 40 MB na zapis gry
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p • 30 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-7 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2-22 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

FIFA 12

Wydania gry

już wydane
27 września 2011 iOSAND
# 27 września 2011 MacPCPS2PSP360PS3Wii3DS
# 30 września 2011 PCPS2360PS3Wii3DS
# 30 września 2011 PSP

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
360
PS2
PS3
NDS
3DS