Gamedile.pl

#

FIFA 18

PC360PS3PS4XOSwitch
Opis gry
FIFA 18 jest kolejną odsłoną wydawanej rokrocznie serii gier piłkarskich, będącej flagowym produktem kanadyjskiego EA Sports oraz jednym z najlepiej sprzedających się cykli koncernu Electronic Arts. Możemy w niej liczyć na szereg zmian i nowości w stosunku do poprzednich odsłon serii.

Mechanika rozgrywkiZałożenia rozgrywki w grze FIFA 18 pozostają niezmienione - nadal więc mamy do czynienia ze stawiającą na realizm symulacją piłki nożnej, w której pokierujemy albo wybranym piłkarzem, albo też całym zespołem, starając się o jego sukcesy zarówno w lidze krajowej, jak i pucharach europejskich. Autorzy znów postarali się o licencje najlepszych lig świata, w związku z czym w grze zobaczymy odświeżone składy, nazwiska i stadiony znane z rzeczywistości.

FIFA 18 to również powrót kampanii fabularnej znanej w Polsce jako „Droga do sławy”. Wcielimy się w niej w postać Alexa Huntera - fikcyjnego zawodnika, który staje przed drugim sezonem rozgrywek.

Warstwa technicznaJeżeli chodzi o oprawę graficzną, FIFA 18 nie wprowadza żadnej rewolucji, oferując mniej więcej to, co jej poprzedniczka. Autorzy pokusili się o niewielkie zmiany liftingowe, przede wszystkim w interfejsie. Całość wciąż bazuje na stworzonym przez DICE silniku Frostbite.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 05 kwietnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player
2-22 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
Gra

FIFA 18

Wydania gry

już wydane
# 29 września 2017 PC360PS3PS4XO
# 29 września 2017 Switch
# 29 września 2017 PC360PS3PS4XO