FaceBreaker - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

FaceBreaker

360PS3Wii
Opis gry
FaceBreaker to stworzona z myślą o konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, jak również Nintendo Wii (w wersji K. O. Party) gra sportowa poruszająca tematykę boksu, podchodząca do niej z lekkim przymrużeniem oka. Powstała w studiu EA Canada, znanym chociażby z serii Fight Night, ale też wielu innych cyklów gier sportowych.

Mechanika rozgrywkiFaceBreaker to gra, w której autorzy podeszli do boksu z bardziej zręcznościowym, niż dbającym o jakikolwiek autentyzm zamysłem. Zabawę rozpoczynamy od wybrania jednego z kilkunastu bokserów, w całości zmyślonych na potrzeby gry. Każdy z nich różni się nie tylko wyglądem, ale też „wejściówką” oraz sposobem prowokowania swojego oponenta. Sama rozgrywka ma natomiast na celu okładanie przeciwnika ogromną ilością ciosów, niekoniecznie precyzyjnych i dokładnie zaplanowanych.

W grze rozgrywkę możemy toczyć w pojedynkę, albo też w towarzystwie innego gracza.

Warstwa technicznaGra została oparta o autorski silnik, który zapewnia jej oprawę graficzną w kreskówkowym, przyjemnym dla oka stylu. Autorzy zdecydowali się tutaj na wprowadzenie technologii zwanej Photo Game Face. Przy użyciu kamerki jesteśmy w stanie wgrać zdjęcie własnej twarzy, która zostanie przetworzona w taki sposób, by kierowany przez nas bohater jak najbardziej nas przypominał.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 25 marca 2018.
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p/1080p • 5355 KB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, split screen
2 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

FaceBreaker

Wydania gry

już wydane
# 03 września 2008 360PS3
# 05 września 2008 360PS3
# 11 listopada 2008 Wii
# 14 listopada 2008 Wii