Fight Night Champion - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Fight Night Champion to piąta z kolei część jednej z najpopularniejszych serii gier sportowych, skupiających się na tematyce boksu. Po raz kolejny za jej stworzeniem stoi firma EA Sports, mająca w dorobku również wszystkie wcześniejsze odsłony. Jak zapewniają autorzy, gra oferuje możliwość doświadczenia tego, czego jeszcze w produkcjach z EA Sports nikt nie miał okazji przeżyć.

Fabuła głównego trybu w grze, zwanego Champion Mode, skupia się na zaprezentowaniu losów młodego boksera - Andre Bishopa. Właśnie w jego postać się wcielamy, starając się pomóc mu w dostaniu się na szczyt bokserskiej kariery. Nie obędzie się bez krwi, potu i ogromnego zmęczenia. Tutaj wszystko jest przedstawione tak, jak w prawdziwym świecie, a radość z kolejnych wygranych i niezadowolenie z przegranych przeplata się z problemami życia codziennego, tego poza ringiem. Dzięki Fight Night Champion jesteśmy w stanie poznać sekrety bokserskiego świata w takiej formie, w jakiej on naprawdę istnieje. Nie ma tu miejsca na podkolorowywanie faktów i skupianie się wyłącznie na dobrych stronach bycia bokserem.

Naturalnie poza trybem Champion Mode przybliżającym losy Andre Bishopa mamy tutaj dostęp do całej gamy innych trybów, w tym rozbudowanego trybu wieloosobowego. Ten zaś umożliwia zabawę nie tylko przez Internet, ale również przy tym samym ekranie telewizora. Znajduje się tu również tradycyjny tryb kariery, w którym przeprowadzamy już wybranego przez nas zawodnika (w sumie jest dostępnych 54 zawodników, niestety, nie ma wśród nich Adamka) przez kolejne walki w jego karierze.

Fight Night Champion to gra bardzo rozwinięta technicznie. Oprócz wspaniałej oprawy graficznej, doskonale oddającej atmosferę towarzyszącą walkom bokserskim, znajduje się tutaj mnóstwo nowych rozwiązań, przybliżających do realizmu system fizyki.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 22 lutego 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

Fight Night Champion

Wydania gry

już wydane
# 01 marca 2011 360PS3
# 04 marca 2011 360PS3