Gamedile.pl

#
Opis gry
Fighter Within to zaprojektowana z myślą o konsoli Xbox One bijatyka będąca tytułem startowym (a zarazem ekskluzywnym) na tę platformę sprzętową. Do swojego działania wymaga posiadania kontrolera Kinect. Jej stworzenia podjęło się studio Daoka, przy czym patronat wydawniczy sprawował francuski Ubisoft.

Mechanika rozgrywkiFighter Within pod względem założeń rozgrywki jest typową bijatyką, w której naprzeciwko siebie staje dwóch walczących. Co ciekawe, swoim bohaterem kierujemy poprzez wykorzystanie całego swojego ciała i użycie kontrolera ruchu Kinect. Sama rozgrywka stawia przed nami kolejne komendy i ich wykonanie w odpowiednim czasie sprawi, że dany cios zostanie wyprowadzony - z mniejszą lub większą efektywnością.

Trzonem rozgrywki w Fighter Within jest rozgrywka wieloosobowa, w której autorzy oddali nam do dyspozycji możliwość gry zarówno lokalnej, jak i sieciowej. Walczyć możemy nie tylko przeciwko naszym przyjaciołom, ale też razem z nimi w module kooperacji.

Warstwa technicznaGra powstała na bazie silnika 3D, który zapewnia dość dużą ilość szczegółów - jego głównym zadaniem było jak najdokładniejsze odwzorowanie poczynań gracza.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 20 czerwca 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2-4 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

Fighter Within

Wydania gry

już wydane
# 22 listopada 2013 XO
# 28 sierpnia 2014 XO

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
XO