Firewall: Zero Hour - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Firewall: Zero Hour to pierwszoosobowy shooter od studia First Contact Entertainment, który wydany został na konsolę Playstation 4 w roku 2018. Tytuł powstał wyłącznie z myślą o posiadaczach okularów do rzeczywistości wirtualnej Playstation VR. Podczas rozgrywki gracze mogą sterować za pomocą pada lub kontrolera Playstation Aim.

Mechanika rozgrywkiGra nie posiada kampanii fabularnej ani rozbudowanego trybu dla pojedynczego gracza, produkcja nastawiona jest na zabawę wieloosobową przez sieć.

W Firewall: Zero Hour bierzemy udział w tzw. Kontraktach, czyli starciach dwóch drużyn. Zadaniem pierwszego teamu jest w tym wypadku przebicie się do laptopa z ważnymi danymi oraz złamanie jego zabezpieczeń. W tym czasie drugi próbuje wyeliminować wszystkim przeciwników lub za pomocą gadżetów wydłużyć czas hakowania.

Autorzy oddali do naszej dyspozycji 12 najemników oraz bogaty arsenał broni, wśród których znajdziemy strzelby, karabiny czy materiały wybuchowe. Wraz z progresem w grze zyskujemy kolejne poziomy doświadczenia oraz wirtualną walutę, którą przeznaczyć możemy m.in. na usprawnianie wyposażenia.

Produkcja ma charakter taktyczny, a odpowiednie wykonywanie manewrów ułatwia głosowa komunikacja między członkami drużyny, jak i pełna kontrola nad ruchami postaci.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 04 października 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz
2-8 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

Firewall: Zero Hour

Wydania gry

już wydane
# 28 sierpnia 2018 PS4
# 29 sierpnia 2018 PS4

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS4