OFE też raczej nie ma szans upaść. Bardzo im zależy by mieć jak najlepsze wyniki i nie mogą pozwolić sobie na stratę pieniędzy płatników. ZUS kasę tylko marnotrawi i łata dziurę budżetową.
Mimo wszystko zdecydowałbym się na ZUS. W końcu jego gwarantem jest Państwo. A w przypadku OFE mamy jakąś gwarancję, co się stanie z naszymi pieniędzmi?