Pod względem możliwości interakcji z otoczeniem GTA V naprawdę robi cuda, więc nie ma co mówić, że jest do bani. Nie zapominajmy, jak bardzo rozbudowany jest to produkt i nie dało się uniknąć pewnych błędów. Będzie na peceta to i na niego kupię tę grę.
PES oderwany od rzeczywistości? To tylko w fifie można strzelać bramki bez większego problemu ze swojego pola karnego, a w fifie strzał z większej odległości ciężko zakończyć bramką.