i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, szczególnie fabuły. Bardzo wciagająca historia. Gra wchłonęła mnie maksymalnie, a grałam w nią trzy razy, raz po raz. Graficznie jest tak jak lubię, zresztą mam sentyment do wiekszości gier Daedalic Entertainment i cenię ich kreskę. Zagadki mogłyby być ciutkę lepsze, w jedynce chyba bardziej mi odpowiadały
Nie mniej jednak polecam