Recenzja gry Memoria

 Recenzja gry Memoria - Forum - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!
  • Avatar
    Uzytkownik
    45 postów
    • 18 listopada 2013 10:27
    • cytuj
    O grze słyszałem już wcześniej, ale najpierw muszę Deponię przejść - bardziej mój styl :D
  • Avatar
    Uzytkownik
    210 postów
    • 18 listopada 2013 20:27
    • cytuj
    Kolejna gra, z którą , że tak powiem jestem świeżo obeznana :) i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, szczególnie fabuły. Bardzo wciagająca historia. Gra wchłonęła mnie maksymalnie, a grałam w nią trzy razy, raz po raz. Graficznie jest tak jak lubię, zresztą mam sentyment do wiekszości gier Daedalic Entertainment i cenię ich kreskę. Zagadki mogłyby być ciutkę lepsze, w jedynce chyba bardziej mi odpowiadały :)Nie mniej jednak polecam :)
odpowiedz