Według Was kto w sezonie 2014 sięgnie po złoto? Falubaz się obroni czy też kto inny zdominuje ten sezon? 0
Teraz zwycięży Toruń. Nie ma szans, by z takim składem nie wygrali ligi, nawet mimo 8 ujemnych punktów na starcie. 0
Falubazy, Staleczka bądź też Aniołki. Między tymi zespołami będzie toczyła się głównie walka w tym sezonie. Wątpię, by ktoś więcej walczył o złoto. 0