Fuse (Overstrike) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Fuse

360PS3
Znana także jako Overstrike.
Opis gry
Gra akcji, w której gracza może wcielić się w jednego z najemników w celu uratowania świata przed zagładą. Przygotowana przez firmę Insomniac Games, do tej pory wydającą gry jedynie na konsole firmy Sony, gra oferuje możliwość rozgrywki nawet czterem osobom jednocześnie. Produkcja została zapowiedziana podczas targów E3 2011 jako Overstrike i zmieniła swą nazwę we wrześniu 2012 roku (nie zostało podane żadne wytłumaczenie dotyczące tego zabiegu).

Akcja produkcji przenosi użytkownika do niedalekiej przyszłości, kiedy to światem rządzą różne agencje. Jedna z nich stanowi poważne zagrożenie dla całego świata - to właśnie grupa najemników, której gracz jest członkiem, ma za zadanie dowiedzieć się, co planuje i jak można ją powstrzymać.

Rozgrywka w grze w dużym stopniu sprowadza się do walki z przeciwnikami. Tych zaś w tej produkcji nie brakuje. Do walki używamy różnych stylów i taktyk, po części reprezentowanych przez każdego z naszych najemników. Tak oto Brooks korzysta z mocy energii, mogąc wytworzyć specjalną energetyczną barierę, Deveraux wykorzystuje kamuflaż, Sinclair rozmaite gadżety a Kimble potężną kuszę.

Gra łączy w sobie ładnie wykonaną komiksową oprawę graficzną z budzącymi uznanie efektami specjalnymi, które niejednokrotnie zachwycą gracza. Całość została wzbogacona o wysokiej jakości udźwiękowienie, jeszcze bardziej poprawiające klimat produkcji.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 10 czerwca 2011.
Xbox 360
Dolby Digitalkomunikacja głosowarankingi • HDTV 720p/1080i/1080p • 84 KB na zapis gry
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p • 2687 KB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, kooperacja, single player, split screen
2-4 graczy, kooperacja, multiplayer
Gra

Fuse

Wydania gry

już wydane
# 28 maja 2013 360PS3
# 31 maja 2013 360PS3