Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#
Opis gry
Get Fit with Mel B to gra ruchowa skupiona na fitnessie. Została przygotowana przez studio Lightning Fish. Trafiła na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii. Podczas zabawy wykorzystuje kontrolery ruchu (Move, Kinect czy Remote Control). Gwiazdą gry jest piosenkarka Melanie Brown - była wokalistka zespołu Spice Girls, która pełni tu rolę trenera personalnego.

Produkcja skierowana jest głównie do osób, które chcą rozpocząć trening lub też upewnić się, że robią go profesjonalnie. Rozgrywka zaczyna się od udzielania odpowiedzi na pytania Mel B. Dzięki nim gra nie tylko poznaje naszą wagę czy wzrost, lecz również cel ćwiczeń. Następnie produkcja dostosowuje trening do naszych oczekiwań.

W grze znajdziemy ponad 100 rodzajów ćwiczeń należących do sześciu dyscyplin (w tym aerobik czy kickboxing). Nie wszystkie z nich są jednak dostępne od razu, co ma zapobiec przeforsowywaniu się. Część z zadań odblokowujemy dopiero po pewnym czasie, dzięki czemu do bardziej zaawansowanych ćwiczeń przystępujemy już będąc do nich w 100% gotowi. Co ciekawe, podczas treningu możemy korzystać z posiadanych narzędzi (np. piłek fitnessowych czy stepperów). Mel B chętnie doradza również w sprawach diety i na każdy dzień jest w stanie zaproponować odpowiedni przepis.

Przez cały trening obserwujemy wykonywane przez nas ruchy na ekranie, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu kamery.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 10 marca 2019.
Xbox 360
Kinect jest wymaganypoziom aktywności: aktywnykontroler (pad) opcjonalnypobieranie zawartości gry • HDTV 720p/1080i/1080p • 64 KB na zapis gry
PlayStation 3
wykorzystuje PlayStation Move • HD 720p • 4056 KB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Get Fit with Mel B

Wydania gry

już wydane
# 20 października 2010 PS3
# 25 listopada 2010 PS3
# 26 listopada 2010 360
# 14 września 2011 Wii

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360
PS3
Wii