Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Go! Sudoku

PSPPS3
Opis gry
Go! Sudoku jest zaprojektowaną przez studio Sumo Digital gra logiczna, mająca swoje podstawy w jednej z najpopularniejszych gier liczbowych w Japonii - tytułowym Sudoku. Tytuł trafił wyłącznie do posiadaczy konsolki PlayStation Portable, aczkolwiek później - za pomocą dystrybucji cyfrowej - zawitał także na łamy PlayStation Network w wersji na konsolę PlayStation 3.

Mechanika rozgrywkiGra oferuje przeszło tysiąc różnych łamigłówek rozdzielonych na cztery poziomy trudności, natomiast z sieci można pobrać jeszcze większą ich ilość. Głównym źródłem zabawy jest tutaj tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza, w którym sami rozwiązujemy zagadki polegające na ustawieniu cyferek w taki sposób, by te nie powtarzały się w żadnym wierszu oraz kolumnie. Musimy przemyśleć to dokładnie, gdyż decyzje nie mogą być cofnięte lub zmienione. Dysponujemy jednak pięcioma życiami.

Go! Sudoku rozwija swoje skrzydła w trybach multiplayer - w tych kooperacyjnych bawimy się z przyjaciółmi (nawet czterema) na jednej konsolce, podając ją naszym przyjaciołom po każdym wykonanym ruchu. Każdy ma ograniczony czas na podjęcie decyzji, ale też 5 dodatkowych żyć. Po ich wykorzystaniu narzucane są dodatkowe limity czasu. W grze znalazło się również miejsce na tryby bazujące na rywalizacji - tam (również maksymalnie czterech graczy) otrzymujemy tę samą zagadkę i musimy poradzić sobie z nią szybciej, niż pozostali gracze.

Warstwa technicznaNaturalnie rzecz biorąc gra nie stawia na widowiskową oprawę graficzną - ta jest bardziej umowna, niż spektakularna i jej zadaniem jest po prostu nieodwracanie uwagi od tego, co dzieje się na ekranie. Choć rozgrywka może toczyć się w ciszy, autorzy przygotowali 12 utworów, które mogą nam podczas niej przygrywać.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 29 grudnia 2016.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

Go! Sudoku

  • Platformy: PSPPS3
  • Gatunek: Logiczna
  • Producenci:
  • Wydawcy:

Wydania gry

planowane
# 2007 PSP
# 2007 PS3
# 2005 PSP