Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Historia gry przenosi nas w wydarzenia tuż po zakończeniu pierwszej części gry. Krotos siedzi na swoim olimpijskim tronie, budząc jeszcze większy strach, niż jego poprzednik - Ares. Kratos stał się bezwzględnym bogiem, którego gniew zniszczy każdego, kto stanie mu na drodze lub na drodze jego ukochanej Sparty. Bohater, uzbrojony w Ostrza Chaosu (uprzednio otrzymane od pokonanego Boga Wojny) konfrontuje się z setkami rozmaitych przeciwników, a czasem również i z bardziej potężnymi bossami.

Bohater God of War II dysponuje o wiele szerszym wachlarzem ataków i czarów specjalnych, niż w pierwszej części gry. Aytorzy postarali się, byśmy mieli możliwość rozgromienia przeciwników zarówno w walce wręcz (przy użyciu bardzo dużej ilości ataków, z możliwością łączenia ich w potężne kombosy), jak i w pojedynku na dystans (przy użyciu magii, której mechanizm został w dużym stopniu zmieniony; możemy ma przykład zamrozić przeciwnika czy potraktować go kulą ognia).

Oprawa wizualna gry została wykonana z należytą dbałością - można śmiało powiedzieć, iż w pełni wykorzystuje moc konsoli Playstation 2. Jest ładna i szczegółowa, a efekty graficzne towarzyszące na przykład użytym czarom robią wrażenie. Podobnie jest ze ścieżką dźwiękową gry, która, jak w pierwszej części, prezentuje wysoki poziom.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 14 lutego 2009.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

God of War II

  • Platformy: PS2
  • Gatunek: Gra akcji
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla:

Wydania gry

planowane
# 2007 PS2
# 2007 PS2