GoldenEye 007: Reloaded - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
GoldenEye 007: Reloaded to pierwszoosobowa strzelanka zaprojektowana przez doświadczenie studio Eurocom i wydana w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Jest opracowanym od podstaw remakiem tytułu wydanego pierwotnie na Nintendo Wii (bez przydomka „Reloaded”), który z kolei stanowił nawiązanie do klasyka z Nintendo 64.

Fabuła gryOpowiedziana w grze historia luźno nawiązuje do filmu z 1995 roku i przedstawia nam postać Agenta 007, Jamesa Bonda, który zmaga się z kolejnymi arcyważnymi misjami. Tym razem rozpoczynają się one w sowieckim Archangielsku. O ile w filmowym pierwowzorze główną rolę grał Pierce Brosnan, o tyle do gry swojego wizerunku użyczył Daniel Craig.

Mechanika rozgrywkiGoldenEye 007: Reloaded to pierwszoosobowa strzelanka, w której przemierzamy kolejne poziomy, starając się realizować cele przydzielanych nam przez system misji. Ważnym jej aspektem jest korzystanie z wszelkiego rodzaju gadżetów, charakterystycznych zresztą dla produkcji z Jamesem Bondem na pierwszym planie.

Gra została wyposażona w tryb rozgrywki wieloosobowej, bazujący - w zależności od wyboru - na współpracy lub kooperacji. Bawić można się zarówno na podzielonym ekranie, jak i w sieci.

Warstwa technicznaGłówną zmianą wprowadzoną przez GoldenEye 007: Reloaded jest znacznie lepsza oprawa graficzna, oferująca bardziej wygładzone tekstry, lepsze efekty cząsteczkowe oraz poprawione osiągi. Wersja na PlayStation 3 zaoferowała także wsparcie dla kontrolera Move.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 18 lipca 2019.
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3wykorzystuje PlayStation Movefunkcje sieciowe • HD 720p/1080i/1080p • 3475 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, split screen
2-18 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

GoldenEye 007: Reloaded

Wydania gry

już wydane
# 01 listopada 2011 360PS3
# 10 listopada 2011 360PS3