Grow Up - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Grow Up

PCPS4XO
Opis gry
Grow Up to gra zręcznościowa będąca bezpośrednią kontynuacją Grow Home z 2015 roku, którego przegotowaniem zajęło się studio Ubisoft Reflections, dla którego pierwowzór był debiutem w gatunku (wcześniej oddział ten zajmował się wyłącznie grami wyścigowymi). Powstanie kontynuacji po części zmotywowane zostało zwycięstwem podstawowej jej części w głosowaniu fanów PlayStation Plus.

Fabuła gryW Grow Up po raz kolejny przyjdzie nam pokierować poczynaniami BUDa - bardzo uroczej istoty, któraprzemierza wszechświat swoim statkiem kosmicznym o nazwie MOM. Niestety, w czasie jednej ze swoich eskapad przeżywa katastrofę, w wyniku której pojazd ten rozpada się na małe kawałki. BUD wyrusza w podróż po bardzo rozległej i bogatej we florę i faunę planecie, by odnaleźć te kawałki i móc kontynuować swoją przygodę.

Mechanika rozgrywkiPodobnie, jak w poprzedniej odsłonie produkcji, rozgrywka w grze sprowadza się do przemierzania dość rozległego, niesamowicie kolorowego świata oraz wykorzystywania systemu rozrastających się pędów rośliny do wykonywania rozmaitych akrobacji i - po prostu - poruszania się. BUD został wyposażony w możliwość klonowania różnego rodzaju roślin, które nie tylko pozwolą mu wznieść się w powietrze, ale i pozwolą obijać się od siebie, by trafić w nieodkryte do tej pory lokacje. Oczywiście każda z możliwych do wykorzystania roślinek musi zostać wcześniej znaleziona i zdobyta.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 18 czerwca 2016.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego

Gry podobne do Grow Up

Gra

Grow Up

Wydania gry

już wydane
16 sierpnia 2016 PCPS4XO

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
XO
PS4