Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Handball 16

PC360PS3PSVPS4XO
Opis gry
Handball 16 to stworzona przez EKO Software gra sportowa poruszająca dyscyplinę piłki ręcznej. Stanowi początek nowej serii, która z kolei jest duchową spadkobierczynią IHF Handball Challenge. Wydana została na większość wiodących platform sprzętowych.

Mechanika rozgrywkiHandball 16 zostało przygotowane na bazie oficjalnej licencji, dzięki której na ekranie jesteśmy w stanie zobaczyć prawdziwych zawodników z 68 drużyn klubowych. Nie tylko będą mieli tutaj to samo imię i nazwisko, ale i wygląd, jak również cechy i zagrania charakterystyczne właśnie dla nich.

Gra koncentruje się przede wszystkim na aspekcie symulacyjnym rozgrywki - w związku z tym zabawa nie ma charakteru czysto zręcznościowego, a raczej zmusza nas do przemyślenia każdego zagrania, wzięcia pod uwagę aspektów dodatkowych oraz dobrania takiego ustawienia taktycznego, by jak najlepiej sprawdziło się w pojedynku z danym rywalem. Nie oznacza to jednak, że odnajdą się tutaj jedynie specjaliści - produkcja jest bowiem przystępna również dla osób, które do tej pory nie miały wielkiej styczności z tym sportem.

Warstwa technicznaGra powstała na bazie autorskiego silnika, a jej autorzy starali się zadbać o jak największy realizm rozgrywki. W związku z czym modele postaci poruszają się w sposób naturalny. Duży nacisk położono na zachowanie piłki oraz na odpowiednio do niego dopasowane animacji postaci.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 08 marca 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

Handball 16

Wydania gry

już wydane
# 26 listopada 2015 360
# 27 listopada 2015 PC
# 27 listopada 2015 PS3PSVPS4XO