Fist of the North Star: Lost Paradise (Hokuto ga Gotoku) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako Hokuto ga Gotoku.
Opis gry
Hokuta ga Gotoku to przygodowa gra akcji od twórców serii Yakuza - firma SEGA przygotowała ją wyłącznie z myślą o konsoli Playstation 4. Produkcja opiera się na mandze Fist of the North Star stworzonej przez duet Buronson (pisarz) oraz Tetsuo Hara (ilustrator), a istniejącej już od 1983 roku. Hokuta ga Gatoku to gra post-apokaliptyczna z elementami sandboksowymi zaczerpniętymi właśnie z przygód Kazumy Kiryu.

Fabuła gryW zniszczonym przez wojnę atomową świecie poznajemy historię potężnego wojownika Kenshiro. Jest on spadkobiercą starożytnej sztuki zabijania nazywanej Hokuto Shinken, dzięki jej znajomości jest w stanie w krwawy sposób pokonać niemal każdego wroga, wykorzystując do tego szereg słabych punktów na jego ciele. Celem Kenshiro jest Eden, tzw. miasto cudów. To rajskie miejsce, w którym ludzie żyją zupełnie inaczej niż na pustkowiach rządzonych przez bandytów. Dlatego też dostanie się do miasta nie jest proste, szczególnie dla wyrzutka z zewnątrz.

Kenshiro nie cofnie się jednak przed niczym - w Edenie liczy bowiem na spotkanie ze swoją narzeczoną Yurią, którą miał za zmarłą.

Silnik gryTytuł napędza Dragon Engine, który wcześniej został wykorzystany przez SEGĘ w ramach tworzenia Yakuza 6: The Song of Life. Grafice nadano jednak bardziej rysunkową oprawę, by bardziej przypominała mangę i anime Fist of the North Star.

Mechanika rozgrywkiHokuta ga Gotoku jest grą o sandboksowym charakterze, dlatego Eden możemy eksplorować w miarę swobodnie, a poza wątkiem fabularnym zajmować się również szeregiem aktywności dodatkowych. Mowa tutaj nie tylko o zadaniach pobocznych, lecz również minigrach pokroju przygotowywania drinków w roli barmana. Osią zabawy jest jednak walka wręcz. Główny bohater jest w niej mistrzem, dlatego bez problemu jest w stanie podjąć walkę nawet z dużą grupą przeciwników czy potężnymi bossami. W nasze ręce twórcy oddali także szereg technik, które uskutecznią nasze metody walki.
Opis gry napisał # Krzysztof „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 25 lutego 2018.
PlayStation 4
PS4 Pro Enhancedobsługa gry zdalnejfunkcja wibracji DualShock 4funkcje sieciowe • HD 720p/1080i/1080p • 37 GB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje

Gry podobne do Fist of the North Star: Lost Paradise

Gra

Fist of the North Star: Lost Paradise

  • Platformy: PS4
  • Gatunek: Przygodowa gra akcji
  • Producenci: SEGA
  • Wydawcy: # Cenega# SEGA
  • Tematy Alternatywna historia, Anime, Post-apokalipyczna, Sandbox
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 08 marca 2018 PS4
# 02 października 2018 PS4
# 02 października 2018 PS4

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS4