Gamedile.pl

#
Znana także jako Knowledge is Power.
Opis gry
Wiedza to potęga, w oryginale znane jako Knowledge is Power, to gra towarzyska zaprojektowana z myślą o konsoli PlayStation 4 oraz o aplikacji pomocniczej PlayLink, w związku z którą nie jest wymagane korzystanie z kontrolera DualShock 4. Jego rolę przejmują ekrany smartfonów lub tabletów.

Mechanika rozgrywkiChoć gra daje możliwość zabawy w pojedynkę, tak naprawdę powstała z myślą o rozgrywce wieloosobowej, przede wszystkim w większym gronie znajomych. Całość swoją mechaniką nawiązuje do wydawanej niegdyś na łamach konsol marki PlayStation serii Buzz! - bierzemy tutaj udział w wirtualnym teleturnieju testującym naszą wiedzę z dziedzin nauki i kultury, często poruszającym ciekawostki, o których istnieniu nie każdy musi wiedzieć. Setki losowo dobieranych pytań zmuszają graczy do rywalizacji - komu uda się odpowiedzieć najszybciej i zgarnąć główną nagrodę? Tutaj liczy się nie tyle zręczność, co posiadana wiedza.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 29 grudnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1-6 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
  • #

    PS Plus z mocnym zestawem gier na wrzesień

    29 sierpnia 2018
    Niedawno poznaliśmy ofertę Games with Gold na wrzesień, przyszła i kolej na konkurencję. Abonenci PS Plusa mogą już zacierać rączki, bo trafią do nich naprawdę solidne produkcje. Na uwagę zasługuje przede...
Gra

Knowledge is Power

Wydania gry

już wydane
# 24 października 2017 PS4
# 24 października 2017 PS4

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS4