Gamedile.pl

#
Opis gry
Lucky's Tale jest wykonaną w pełnym trójwymiarze grą platformową powstałą w niezależnym studiu Playful Corporation. Zaprojektowana została z myślą o goglach Wirtualnej Rzeczywistości Oculus Rift i wymaga ich do swojego prawidłowego działania. Była zresztą jednym z tytułów startowych właśnie na wspomniane urządzenie (ukazała się wyłącznie na nie).

Mechanika rozgrywkiLucky's Tale to klasyczna trójwymiarowa platformówka, w której większość czasu spędzamy na bieganiu po zamkniętym, ale dużych rozmiarów świecie, pokonywaniu przeciwników i rozwiązywaniu prostych zagadek środowiskowych. Co jakiś czas czekają nas potyczki z bossami, stanowiące dla nas nieco większe wyzwanie.

W trakcie zabawy biegamy, skaczemy, pływamy. Jesteśmy również w stanie brać udział w różnego rodzaju minigrach.

Warstwa technicznaLucky's Tale zostało zaprojektowane z myślą o najmłodszych, z uwagi na co powstało w bardzo kolorowej stylistyce. Zarówno postaci, jak i otaczający je świat pełne są optymizmu. Z uwagi na to, że gra była tytułem startowym dla Oculus Rifta, wykorzystuje pełnię możliwości tego sprzętu. W związku z tym za pomocą gogli w dowolnym momencie możemy się rozglądać dookoła siebie czy też zajrzeć tam, gdzie główny bohater nie jest w stanie.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 04 listopada 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Lucky's Tale

Wydania gry

już wydane
# 28 marca 2016 PC

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC