Gamedile.pl

#

Madden NFL 15

360PS3PS4XO
Opis gry
Madden NFL 15 to kontynuacja najpopularniejszej serii gier sportowych podejmujących dyscyplinę futbolu amerykańskiego, tworzonej od wielu lat przez studio EA Tiburon. Po raz kolejny autorzy zaserwowali nam pełną licencję ligi NFL (National Football League), w dodatku w pełni zaktualizowaną, by odzwierciedlała najnowszy na moment wydania sezon rozgrywek. Gra została wydana na łamach platform PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360.

W wyniku głosowania przeprowadzonego wśród fanów, sportowcem, który pojawił się na okładce gry stał się Richard Sherman z Seattle Seahawks.

Mechanika rozgrywki i nowościMadden NFL 15 założeniami idzie dokładnie tą samą ścieżką, którą wytyczyły wszystkie poprzednie odsłony serii. Jest zatem symulatorem, który stawia na realizm - i właśnie krok ku większej autentyczności chcieli tu zrobić autorzy. W związku z tym poprawili sposoby kontrolowania obrony, pozwalając nam na bieżąco korygować jej ustawienie na podstawie tego, z czym spotkamy się u przeciwników. Zmiany sięgnęły również pracy kamery i ogólnej prezentacji, dzięki czemu zabawa jeszcze bardziej przypomina oglądanie transmisji telewizyjnej.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 05 kwietnia 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

Madden NFL 15

Wydania gry

już wydane
# 26 sierpnia 2014 360PS3PS4XO
# 26 sierpnia 2014 360PS3PS4XO