Gamedile.pl

#
Opis gry
Marvel Heroes to umiejscowiona w świecie komiksów Marvela gra MMO udostępniana w modelu free to play. Tytuł ten został po raz pierwszy zapowiedziany przez Gazillion Entertainment na konferencji prasowej w kwietniu 2011 roku. Za napisanie fabuły gry odpowiedzialny jest Brian Michael Bendis, mężczyzna znany przede wszystkim z napisania komiksu „Ultimate Spider-Man”. Całość najlepiej można nazwać mianem hack and slasha w stylu popularnego Diablo, gdyż właśnie na pojedynkach z hordami nieprzyjaciół opiera się rozgrywka.

Fabuła produkcji obraca się wokół Doktora Dooma, który zdobył jeden z najpotężniejszych obiektów w galaktyce, Cosmic Cube i zamierza go wykorzystać do swych samolubnych celów. Zadaniem naszym będzie powstrzymanie go, nim będzie na to za późno.

Na samym początku rozgrywki będziemy musieli wybrać własnego bohatera z bogatej palety postaci znanych z kart komiksów. Pewne jest, że w grze pojawią się wszyscy najpopularniejsi herosi, w tym między innymi Wolverine z serii X-Men, Spider-Man, Iron Man czy Kapitan Ameryka. Każdy z nich, oprócz swojego podstawowego wyglądu, ma posiadać dodatkowe stroje, które będziemy mogli zakupić w trakcie zabawy. Każda z postaci posiada naturalnie swoje własne specjalne umiejętności, które wyróżniają ją na tle innych w trakcie zabawy.

Sama rozgrywka w produkcji, jak już zostało wspomniane wcześniej, sprowadzać się będzie do niszczenia tysięcy przeciwników. Nie zabraknie również interakcji z niezależnymi postaciami, a nieodzowną częścią całości będzie zwiedzanie ogromnego świata gry, na który składają się lokacje znane z komiksów. Rozgrywka została ukazana w rzucie izometrycznym, a sama oprawa wykonana w komiksowym stylu.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 21 maja 2013.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Najświeższe informacje
 • #

  Serwery Marvel Heroes wkrótce zostaną zamknięte

  18 listopada 2017
  Firma Marvel dość niespodziewanie ogłosiła rozbrat ze studiem Gazillion Entertainment, które do tej pory odpowiedzialne było za sieciowy tytuł Marvel Heroes. Zdecydowano się podziękować graczom za wspólną...
 • #

  Premiera gry Marvel Heroes - nowej gry o superbohaterach z k...

  05 czerwca 2013
  Swoją premierę miała właśnie zupełnie nowa produkcja z bohaterami znanymi z komiksów Marvela na pierwszym planie. Udostępniana w modelu free to play gra Marvel Heroes, bo o niej właśnie mowa, jest już...
Gra

Marvel Heroes

 • Platformy: PC
 • Gatunek: MMO
 • Producenci:
 • Wydawcy:
 • Wsparcie dla:

Wydania gry

już wydane
# 04 czerwca 2013 PC