Gamedile.pl

#
Opis gry
Marvel Pinball: Epic Collection Vol. 1 to zestaw stołów do gry w Pinball, który przygotowany został przez studio Zen i wydany w roku 2016 na konsolach ósmej generacji. Jak wskazuje nazwa, dzieło zostało oparte na licencji popularnego wydawnictwa Marvel i korzysta z należących do niego superbohaterów.

Otrzymujemy tutaj do dyspozycji 10 flipperów (Spider-Man, Doctor Strange, Iron Man, Blade, Marvel's The Avengers, World War Hulk, Civil War, Marvel's Ant-Man, Venom i Fear Itself), a każdy z nich posiada inną charakterystykę. Dla przykładu ten poświęcony Blade'owi dzieli się na dwa segmenty zabawy - w pierwszym (dziennym) rozwijamy bohatera oraz zbieramy dla niego wyposażenie, w drugim (nocny) natomiast wyruszamy na łowy i zajmujemy się eksterminacją wampirów. Z kolei w Civil War, zgodnie z kinowym pierwowzorem, stają naprzeciw siebie Kapitan Ameryka oraz Iron Man, my zaś musimy wybrać jedną ze stron i przekonać do siebie najwięcej superbohaterów.

Marvel Pinball: Epic Collection Vol. 1 daje możliwość grania w single player, split screen czy w trybie hot-seat dla maksymalnie czterech graczy. Dzięki systemowi Internetowych rankingów, możemy też porównywać swoje najlepsze wyniki z innymi entuzjastami flipperów.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 07 marca 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, single player, wspólny ekran
brak trybu sieciowego
Gra

Marvel Pinball: Epic Collection Vol. 1

Wydania gry

już wydane
# 08 listopada 2016 PS4XO
# 25 listopada 2016 PS4XO

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
XO
PS4