Mass Effect 3 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Mass Effect 3

PC360PS3Wii U
Opis gry
Mass Effect 3 to kolejna, ostatnia już odsłona trylogii firmy BioWare Corporation, przedstawiającej losy jednego z najpopularniejszych ludzi w całej galaktyce - komandora Sheparda. Akcja gry po raz kolejny przenosi nas w bardzo odległą przyszłość - fabuła jednak rozpoczyna się na Ziemi, gdzie wspomniany wcześniej Shepard jest sądzony za to, co zrobił w celu uwolnienia Dr. Kenson z rąk Batarian. Cały proces zostaje przerwany przez najeźdźców z kosmosu, zwanych Żniwiarzami. Jakimś cudem głównemu bohaterowi udaje się uciec na pokład Normandii (statku kosmicznego). Teraz musi zgromadzić siły, które będą w stanie odeprzeć atak przybyszów z kosmosu. Oczywiście nie będzie w tym osamotniony - pomogą mu jego starzy (oraz zupełnie nowi) przyjaciele.

Warto wspomnieć, iż już na początku gry możemy stworzyć zupełnie nowego bohatera, ale i kontynuować naszą przygodę z postacią stworzoną podczas gry w poprzednie odsłony serii. Oczywiście wszystko to, co odblokowaliśmy (cechy postaci, itd), jak również czego dokonaliśmy (złe czyny naturalnie również) zostanie zachowane i wczytane. Należy powiedzieć, iż to tylko od nas zależy, jak potoczy się rozgrywka oraz do jakiego zakończenia nas doprowadzi.

Mass Effect 3 to tytuł, przy którym autorzy postanowili poświęcić więcej czasu na rozbudowywanie elementów cRPG - większe drzewka umiejętności oraz możliwości rozwoju postaci to tylko niektóre ze zmian, jakie przeszła gra w stosunku do poprzednich odsłon serii. Dodatkowo warto wspomnieć, iż gra została "uzbrojona" w piękną, trójwymiarową grafikę, którą dość łatwo pomylić z filmem.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 czerwca 2011.
Xbox 360
Dolby Digitalkomunikacja głosowapobieranie zawartości gryrankingi • HDTV 720p/1080i/1080p • 3 MB na zapis gry

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
1-4 graczy, kooperacja, multiplayer
Gra

Mass Effect 3

  • Platformy: PC360PS3Wii U
  • Gatunek: Gra akcji» RPG
  • Producenci: BioWare (główny)
  • Wydawcy: # Electronic Arts# Electronic Arts Polska
  • Tematy Science fiction
  • Wsparcie dla: Kinect, Kompatybilność wsteczna
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 06 marca 2012 PC360PS3
# 08 marca 2012 PC360PS3
# 18 listopada 2012 Wii U
# 30 listopada 2012 Wii U