Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Medal of Honor: Warfighter to kolejna edycja jednej z najbardziej rozpoznawalnych, cieszących się największym zainteresowaniem wśród graczy serii gier FPS. Jest to jednocześnie bezpośrednia kontynuacja wydanej w 2010 roku gry Medal of Honor, będącej swoistym wskrzeszeniem popularnej serii. Po raz kolejny za stworzenie produkcji odpowiedzialne jest Danger Close - studio będące częścią EA Games.

Fabuła gry prezentuje kontynuację losów żołnierzy z jednostki Tier 1 i to właśnie w ich przedstawicieli przyjdzie nam się wcielić. Do wyboru jest kilka różnych jednostek - kierowany przez nas żołnierz może być Brytyjczykiem, Niemcem, Australijczykiem, a nawet Polakiem należącym do jednostki GROM. Jak zwykle autorzy postanowili oddać nam do dyspozycji pokaźny arsenał broni - każda z nich jest jeszcze bardziej dopracowana i bliższa realizmowi.

Medal of Honor: Warfighter oferuje kilka różnych trybów rozgrywki. Poza rozbudowaną kampanią dla pojedynczego gracza mamy możliwość toczenia rozgrywek w trybie wieloosobowym, który od lat jest domeną serii. Istnieje tutaj również tryb kooperacji, który znakomicie się sprawdza zarówno w rozgrywkach sieciowych, jak i przy jednym ekranie. W trakcie zabawy odwiedzimy najróżniejsze obszary świata, między innymi przepiękne Filipiny i wybrzeża Somalii.

Gra stworzona została na silniku Frostbite 2.0, użytym między innymi w grze Battlefield 3. Zapewnia to niesamowitą szczegółowość każdego pojedynczego obiektu w grze. Znakomicie przedstawia się system zniszczeń, pozwalający na zobaczenia takich detali, jak opadający tynk z budynków po oddaniu strzału, latające kłęby kurzu czy papiery. Robi to wielkie wrażenie, a w połączeniu z dynamiczną oprawą audio tworzy niespotykany nigdzie indziej klimat.

Tytuł został wydany w wersji na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 marca 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-20 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

Medal of Honor: Warfighter

Wydania gry

już wydane
# 23 października 2012 PC360PS3
# 25 października 2012 PC360PS3