NHL 07 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

NHL 07

PCPS2PSPXBX360
Opis gry
NHL 07 to szesnasta odsłona popularnej serii gier sportowych, najpopularniejszej z tych poruszających dyscyplinę hokeju na lodzie. Powstała w kanadyjskim i francuskim oddziale studia Electronic Arts pod marką EA Sports i jest pierwszą odsłoną cyklu, która pojawiła się na łamach konsol siódmej generacji.

Na okładce tegorocznej edycji serii znalazł się Alexander Ovechkin z drużyny Washington Capitals.

Mechanika rozgrywki i nowościNHL 07, podobnie, jak poprzednie odsłony cyklu, stawia na jak najwierniejsze odwzorowanie realiów sportu, którego dotyczy. W związku z tym zmiany w nowej odsłonie, oprócz aktualizacji składów, służą właśnie bardziej autentycznemu jego przedstawieniu.

Główną zmianą w tej odsłonie serii jest wprowadzenie trybu „Dynasty Mode”, w której wcielamy się w postać trenera drużyny hokejowe - naszym zadaniem jest doprowadzenie jej do jak największego sukcesu. Zajmujemy się przy tym każdym najmniejszym aspektem, w tym nie tylko składem i zmianami w formacjach, ale też wypłatami dla zawodników, głównym elementem treningu (siłowym albo szybkościowym) i innymi.

Wiele zmian dosięgnęło samego zachowania zawodników - pozyskali oni dużo nowych zagrań. Dużą uwagę przyłożono do wykonywania rzutów karnych. Ponadto bramkarze mają tutaj większy wpływ na to, jak zakończy się akcja „jeden na jednego”.

Warstwa technicznaPod względem oprawy wizualnej gra nie uległa większym zmianom w stosunku do poprzedniej odsłony. Jak zawsze jednak autorzy zadbali o ścieżkę dźwiękową, do powstawania której udało im się zaangażować znanych artystów. W czasie zabawy usłyszymy zatem takie utwory, jak „Platitude” zespołu Bloodpit czy „Talk to Her” grupy Priestess. Każdy mecz jest komentowany na żywo przez duet profesjonalnych spikerów - Gary'ego Thorne'a i Billa Clementa.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 11 kwietnia 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

NHL 07

Wydania gry

już wydane
# 12 września 2006 PCPS2PSPXBX360
# 22 września 2006 PCPS2360
# 20 października 2006 PSP