Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

NHL 16

PS4XO
Opis gry
NHL 16 jest następną odsłoną aktualizowanej rokrocznie serii gier sportowych, zapoczątkowanej jeszcze w 1991 roku i od tego czasu rozwijanej przez zespół EA Canada, poruszającej tematykę hokeju na lodzie. Jest to pierwsza jej część, która nie trafiła na konsole siódmej generacji - w roli platform docelowych zastąpiły je ich nowsze odpowiedniki.

Mechanika rozgrywki i nowościW NHL 16 po raz kolejny mamy do czynienia ze stawiającym na realizm symulatorem hokeju, w którym autorzy starali się jak najbardziej autentycznie oddać realia tego sportu. Podstawową nowością jest tu oczywiście aktualizacja zawodników i drużyn, by te odzwierciedlały stan z najnowszego sezonu ligi NHL, na którą gra posiada wyłączną licencję.

Choć główna mechanika rozgrywki nie różni się zbytnio od tego, co prezentowały poprzednie części, wzbogacona została przez autorów o kilka nowości. Gra oferuje powrót trybu EA Sports Hockey League, w którym znalazło się miejsce na wiele nowości, w tym możliwość zdefiniowania głównej specjalizacji kierowanego przez nas zawodnika. Rozbudowaniu uległ także system relacji między zawodnikami - w szczególności tych poza boiskiem. To, jak się ze sobą zgrają ma tutaj duży wpływ na ich wspólne osiągnięcia w grze drużynowej.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 04 sierpnia 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2-12 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

NHL 16

Wydania gry

już wydane
# 15 września 2015 PS4XO