NHL 17 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

NHL 17

PS4XO
Opis gry
NHL 17 kontynuuje popularną serię gier sportowych, skupiającą się na dyscyplinie hokeju i rozwijaną nieprzerwanie od 1991 roku przez zespół deweloperski EA Canada. Produkcja, podobnie, jak poprzednia jej iteracja, została stworzona z myślą o konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Na okładce tej edycji gry znalazł się Vladimir Tarasenko z drużyny St. Louis Blues. Został wybrany przez fanów w ramach specjalnego głosowania, w czasie którego każdy mógł oddać głos na jednego z ośmiu kandydatów.

Mechanika rozgrywki i nowościPod względem głównego rdzenia rozgrywki NHL 17 nie odstaje niczym od poprzedniczek. W związku z tym serwowany nam tu jest realistyczny symulator hokeja, w którym autorzy zadbali o jak najbardziej autentyczne odwzorowanie realiów tego sportu. Na szczycie wielu nowości i usprawnień znalazło się oczywiście miejsce na odświeżenie drużyn i zawodników, jak zawsze w pełni licencjonowanych, znanych z popularnej ligi NHL.

NHL 17 to również nowe tryby rozgrywki. Po raz pierwszy w historii cyklu jesteśmy w stanie wziąć udział w rozgrywkach międzynarodowych, w trybie International Tournament. Moduł Franchise to z kolei rozbudowana wersja trybu Be a GM - wcielamy się w nim w postać menedżera jednego z dostępnych zespołów i skupiamy się nie tylko na jego grze, ale całej otoczce jej towarzyszącej, w tym programem treningowym, a nawet modernizacją lodowiska, którego jest właścicielem.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 04 sierpnia 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2-12 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

NHL 17

Wydania gry

już wydane
# 13 września 2016 PS4XO
# 15 września 2016 PS4XO