Gamedile.pl

#
Opis gry
Road to Boruto to niesamodzielne rozszerzenie do bijatyki Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Za przygotowanie obu tytułów odpowiada japoński producent Cyberconnect2, sam dodatek został wydany w roku 2017 na PC, PS4, Xbox One. Tym razem autorzy zdecydowali się odejść nieco od głównej serii i sięgnąć po realia filmu pełnometrażowego Boruto: Naruto the Movie oraz mangi Boruto: Naruto Next Generations.

Dzięki temu zabiegowi otrzymaliśmy szereg nowych postaci ze świeżego pokolenia ninja, w tym tytułowego Boruto (syna Naruto) czy Saradę (córkę Sasuke i Sakury). Grę rozszerzono również o dodatkowe przygody i lokacje w Wiosce Ukrytej w Liściach.

Zmianom natomiast nie uległy oprawa graficzna ani gameplay. Strona wizualna nadal inspirowana jest produkcją anime. Road to Boruto jest trójwymiarową bijatyką, w której do naszej dyspozycji oddano bogatą paletę bohaterów uwielbianych przez fanów. Jesteśmy tu w stanie tworzyć widowiskowe kombinacje ciosów znane z pierwowzoru. W części poziomów możemy nawet prowadzić wymianę ataków podczas biegu po ścianach.

Gra oferuje zabawę dla pojedynczego gracza, ale także multiplayer lokalny (dla dwóch) oraz sieciowy (maksymalnie ośmiu).
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 06 lipca 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2-8 graczy, rywalizacja, multiplayer
Wymagania sprzętowe wersji na PC

Minimalna konfiguracja

  • System operacyjny: Windows (64bit) 7 lub nowszy
  • Procesor: Intel Core2 Duo, 3.0GHz - AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6400+ 3.2GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: karta z 1024 mb
  • Miejsce na dysku: 40 GB
Gra

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - Road to Boruto

Wydania gry

już wydane
# 03 lutego 2017 PS4XO
# 03 lutego 2017 PCPS4XO

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
XO
PS4