Blizzcon 2019 - World of Warcraft otrzyma dodatek Shadowlands - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Blizzcon 2019 - World of Warcraft otrzyma dodatek Shadowlands

Nowe rozszerzenie pozwoli przyjrzeć się zaświatom.
napisał Krzysiek Kałuziński, 02 listopada 2019 o 01:30|
MMORPG World of Warcraft otrzyma kolejne rozszerzenie, zgodnie z zapowiedzią deweloperów z Blizzard Entertainment. Dodatek Shadowlands zdecydowanie namiesza w znanym uniwersum i mechanikach.

Na pierwszym materiale filmowym możemy zobaczyć widowiskowy pojedynek Sylwanas Bieżywiatr z Królem Liszy, który to liderka Horda zdecydowanie wygrywa. W tym momencie pojawia się pierwsza ciekawostka. Otóż nieumarła elfka wcale nie zostaje nowym Królem Liszem, zamiast tego definitywnie się go pozbywa. To duże zaskoczenie. Do tej pory panowało przekonanie, że świat Azeroth zawsze musi mieć swojego Króla Lisza. Sylwanas zadała jednak kłam tej tezie.Jej działania nie obyły się jednak bez konsekwencji. Otóż wskutek zniszczenia atrybutu Króla Lisza otworzyły się droga ku zaświatom, czyli tytułowej Krainie Cienia. Graczom daje to oczywiście możliwość odwiedzenia nowych regionów. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami, jakie wniesie dodatek Shadowlands.