Brassheart na pierwszym zwiastunie z rozgrywki - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Brassheart na pierwszym zwiastunie z rozgrywki

Premiera polskiej przygodówki jeszcze w tym roku.
napisał Paweł Ryszka, 30 sierpnia 2019 o 12:08|
Polskie Hexy Studio podzieliło się z graczami pierwszym zwiastunem przedstawiającym grę Brassheart - jego najnowsze dzieło - w akcji. Firma prezentowała tytuł w Kolonii, na zakończonych już targach Gamescom 2019 i to właśnie z nich pochodzi nowy trailer, jak również świeże screenshoty.



Gra będzie przedstawicielką klasycznego gatunku point & click i przeniesie nas w lata dwudzieste ubiegłego wieku, do alternatywnej rzeczywistości zainspirowanej dieselpunkiem. Poznamy tutaj postać Poli Zagórskiej - inteligentnej pilotki, której ojciec został porwany przez zbuntowaną supermaszynę zwaną Valkirią. Odważna dziewczyna postanawia wyruszyć w podróż mającą na celu obalenie nieczułej, polegającej na chłodnych kalkulacjach maszyny i oczywiście uratowanie taty. My w tej podróży będziemy jej towarzyszyć.

Brassheart zmierza na komputery osobiste, a swojej premiery ma się doczekać jeszcze w tym roku. Już teraz można go dodać do swojej listy życzeń na Steamie, aby być na bieżąco z nowościami na jego temat.