Broken Sword: The Serpent's Curse już w cyfrowej dystrybucji - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Broken Sword: The Serpent's Curse już w cyfrowej dystrybucji

napisał Paweł Ryszka, 04 grudnia 2013 o 20:31| #PC #Mac #Premiera
Fanów gier przygodowych z pewnością ucieszy fakt, iż w dniu dzisiejszym utytułowane studio Revolution Software wydało pierwszy epizod swojej najnowszej gry przygodowej - Broken Sword: The Serpent's Curse. Tytuł ten trafił na łamy popularnych systemów dystrybucji cyfrowej (Steam, GOG.com) i jest dystrybuowany w promocyjnej cenie równej 18,39 € w wersjach na PC, Linuxa oraz Maca.Jak powiedział Charles Cecil, założyciel Revolution Software, wydanie pierwszego epizodu gry jest dopiero początkiem - już na początku przyszłego roku ma nastąpić zwieńczenie produkcji, przez mężczyznę nazywanej najambitniejszą odsłoną serii. A więcej na jej temat możecie przeczytać w naszym katalogu.

Gra ma trafić również na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Pojawi się na nich już w przyszłym roku. Edycja na konsolkę PlayStation Vita ma ukazać się „niebawem” - być może zatem ujrzymy ją jeszcze w tym miesiącu.