Crying Suns kolejną darmową grą w Epic Games Store, za tydzień Star Wars: Battlefront II - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Crying Suns kolejną darmową grą w Epic Games Store, za tydzień Star Wars: Battlefront II

Taktyczny rogue-like już dostępny za darmo w Epic Games Store. Za tydzień produkcję zastąpi gra Star Wars: Battlefront II.
napisał Krzysztof Kałuziński, 07 stycznia 2021 o 17:01|
Crying Suns to najnowsza produkcja w ofercie Epic Games Store, która od dziś dostępna jest za darmo dla użytkowników platformy. Tytuł możecie dodać do swojej biblioteki przez najbliższy tydzień - promocja potrwa do 14 stycznia do godz. 17:00.Dzieło studia Alt Shift to strategiczny rogue-like z akcją osadzoną w kosmosie. Gracz wciela się w niej w klona admirała Ellysa Idaho, który zostaje wybudzony po setkach lat spędzonych w hibernacji. To na jego barkach spocznie uratowanie ludzkości pozbawionej protekcji boskich maszyn OMNI. Technologia zgromadzona na planecie Gehenna może mu w tym pomóc. Skojarzenia z Diuną jak najbardziej na miejscu. Osią zabawy w Crying Suns jest eksploracja przestrzeni kosmicznej, zbieranie zasobów, badanie anomalii oraz udział w nastawionych na taktykę starciach.

To jednak przyszły tydzień może przykuć uwagę graczy, ponieważ 14 stycznia bezpłatnie udostępniona zostanie produkcja z segmentu AAA - Star Wars: Battlefront II - Edycja Świąteczna. Tytuł wydany został w 2017 roku i choć skupia się głównie na zabawie wieloosobowej, ma również do zaoferowania tryb fabularny. Jego historia skupia się na Iden Versio i dowodzonej przez nią specjalnej jednostce Imperium - Inferno Squad.