DLC o nazwie Cold Stream do gry Left 4 Dead 2 trafi do graczy w tym miesiącu - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

DLC o nazwie Cold Stream do gry Left 4 Dead 2 trafi do graczy w tym miesiącu

napisał Paweł Ryszka, 02 lipca 2012 o 21:12|
Jeszcze w tym miesiącu gracze otrzymają możliwość ściągnięcia i zainstalowania zupełnie nowego dodatku typu DLC do gry Left 4 Dead 2. Będzie on nosił nazwę Cold Stream i pojawi się na łamach komputerów osobistych oraz konsoli Xbox 360 - wiadomość ta została podana oficjalnie przez firmę Valve.



Rozszerzenie wspomniane powyżej znajdowało się w fazie beta testów już od przeszło roku. Wprowadzi do gry cztery nowe mapy - każda z nich będzie bazowała na oryginalnych poziomach zaprezentowanych w pierwszej odsłonie serii. Pojawi się również (oprócz czterech, o których było mowa) tytułowa mapa Cold Stream, stworzona przez społeczność graczy.

Dodatek DLC Cold Stream trafi do graczy 24 lipca bieżącego roku.