Darmowy update do Borderlands nadchodzi - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Darmowy update do Borderlands nadchodzi

napisał Paweł Ryszka, 07 września 2010 o 19:18|
Gra Borderlands za kilka dni doczeka się najnowszego dodatku w postaci DLC. Tymczasem firma Gearbox Software poinformowała graczy, iż w owym dodatku nie znajdą się najbardziej oczekiwane funkcje. Mowa tutaj o zwiększeniu limitu maksymalnego poziomu możliwego do zdobycia w grze, jak i o zbalansowaniu głównego trybu gry.

Firma jednak podczas imprezy PAX 2010 wspomniała również, iż niedługo po wydaniu rzeczonego DLC (który swą premierę będzie miał 28 września tego roku) zamieści w sieci darmową aktualizację, która ma wnieść do gry powyższe funkcje.

To nie będzie pierwsze zwiększenie poziomu, jakie można było zanotować w tej grze. Początkowo limit levelowy wynosił 50, w dodatku The Secret Armory of General Knoxx zwiększył się on do 61. Teraz natomiast ma on zostać ponownie zwiększony aż o 8 i wynosić 69.

Niestety, nie podane zostały informacje, na czym mogłoby polegać owe zbalansowanie zabawy - można się jednak domyślić, iż wraz ze wzrostem maksymalnego poziomu doświadczenia, zmianie może ulec również system rozwoju postaci w grze.