Do Not Feed the Monkeys nową grą studia Fictiorama - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Do Not Feed the Monkeys nową grą studia Fictiorama

Premiera już w przyszłym roku, ekskluzywnie na PC.
napisał Paweł Ryszka, 19 grudnia 2016 o 21:50| #Zapowiedź #Fictiorama Studios
Znane przede wszystkim ze swojej przygodówki Dead Synchronicity Fictiorama Studios poinformowało, iż już w przyszłym roku do sieci trafi jego najnowsze dziecko - gra Do Not Feed the Monkeys. Stworzona z myślą o komputerach osobistych, powstaje we współpracy z BadLand Games - firmą, która pomogła deweloperowi w wydaniu jego przygodówki na łamach PlayStation 4.



Do Not Feed the Monkeys będzie grą, w której będziemy szpiegować ludzi - czy to przy pomocy publicznych kamer, czy też w jakikolwiek inny sposób (między innymi przez platformy społecznościowe). Naszym zadaniem będzie wchodzenie w interakcję z obserwowanymi ludźmi, między innymi przez podejmowanie decyzji, które wpłyną na ich życie.

Więcej informacji na temat gry znajdziecie jeszcze dziś na łamach naszego katalogu. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.